Toimituskulut 6€, ilmainen toimitus yli 150€ tilauksiin
Valmiiden tuotteiden toimitusaika 1-3 vrk
Tilaustuotteiden toimitusaika n. 1-2 viikkoa
Merinovillapipo, eri värejä
Merinovillapipo, eri värejä
Merinovillapipo, eri värejä
Merinovillapipo, eri värejä
Merinovillapipo, eri värejä

Merinovillapipo, eri värejä

26,00 €
sis. 25.5 % ALV
Tämä on tilaustuote, toimitusaika on n. 1-2 viikkoa. Valitse haluamasi kangas ja kirjoita tiedot kassalla viestiosioon. Alla linkit kangasvalikoimiin.

Merinovillapipo on lämmin, hengittävä ja pehmeä. Pipon saa ruttumallisena tai matalampana mallina, joka sopii esim. hyvin pyöräilykypärän alle. Merinovilla on merinolampaan villaa, eikä kutita kuten tavallinen villa. Pipoon saa tekoturkistupsun 4 euron lisähintaan. Tupsujen koot 8-12 cm, värivaihtoehdot kuvissa. Valitse valikosta käyttäjän päänympärys, niin ompelen sopivan pipon.

Kangasvaihtoehdot:
Merinovilla

Jos valikoimistani ei löydy sopivaa kangasta, minulle voi myös tilata kangaskaupasta haluamansa kankaan. Tällöin ota yhteyttä: postia@elinawee.com
Hinta asiakkaan kankaasta ommeltuna 21€

Suunniteltu ja valmistettu Suomessa.
Kankaat on esipesty ennen ompelua, joten valmiin vaatteen ei pitäisi kutistua.

Ompelen myös toiveiden mukaan, eli jos mielessäsi on jotain mitä ei valikoimistani löydy, ota yhteyttä niin suunnitellaan yhdessä!

Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää ostaa tuote.

Toimitusaika:
Valmiit tuotteet 1-3 vrk
Tilaustuotteet n. 1-2 viikkoa

Toimituskulut 6€
Ilmainen toimitus yli 150€ tilauksiin